Aysan Vinç ve Makine San. Tic. Ltd Şti.

Çağrı Merkezi : 0 850 227 08 55   //   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

HAKKIMIZDA

Aysan Vinç; 15 yıllık sektör deneyimine dayanan altyapısı ve konusunda uzman eğitimli kadrosu ile kurulmuştur. Kısa sürede önemli işlere imza atan firmamızsektördeki yerini hızla  sağlamlaştırmıştır. Üretimlerimiz arasında Tavan vinçleri ve açık saha vinçlerinin yanı sıraotomasyon ve mühendislik gerektiren bir çok spesifik makinede yer almaktadır.

Vizyonumuz; Türkiye’de ve Dünya’da vinç ve Makine sektörünün sayılı markaları arasında yer almak. Rakiplerinin örnek aldığı, kalitede sürekliliği ilke edinen , marka değeri ile Türkiye ye istihdam ve değer yaratan  kurumsal, saygın ve lider bir firma olmak.

Misyonumuz; Dürüstlük ve ahlaki değerler çerçevesinde önce insana değer vermek ve en güvenilir makinelerin üretimini yapmak. Çevreye duyarlı ve teknoloji yaratmada sürekliliği sağlayan bir firma olmak. Uygun çözüme odaklanarak müşterilerimizin ve çalışanlarımızın beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.

Kalite politikamız; öncelikle iş güvenliği temel  almak, toplam kalite sistemini her aşamada uygulamak . Vinç kazalarını önlemeye yönelik Ar-ge çalışmalarımız ve standart hale getirdiğimiz emniyet komponentleri sayesinde vinçlerimizi güvenlik sınıflandırmalarında üst sıralarda yerini almasını sağlamak.

Bize Ulaşın

MERKEZ OFİS
Cumhuriyet Bulvarı Dumankaya Cadde Residence A Blok Kat :5  No:55 Yenişehir Pendik
Tel       : 0 (850) 227 08 55
Tel       : 0 (216) 394 13 36
Satış   : 0 (532) 456 48 18
Servis : 0 (549) 400 77 24
 
İSTANBUL SERVİS
Orhanlı Mahallesi Karadeniz Caddesi Taurgut Reis Sanayi Sitesi B1 Blok No:5 Tuzla / İSTANBUL
Tel     : 0 (216) 394 13 56
Email : Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

FABRİKA
Organize Sanayi Bölgesi Organize Sanayi Yolu Kdz. Ereğli ZONGULDAK
Tel     : 0 (549) 394 13 56
Email :Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.