Aysan Vinç ve Makine San. Tic. Ltd Şti.

Çağrı Merkezi : 0 850 227 08 55   //   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

MODERNİZASYON

Konstrüksiyon yapısı uygun olmasına rağmen kullanıma veya çalışma şartlarına bağlı olarak duruş süreleri performansınızı etkileyen vinçlere ait bakım , tadilat ve genel revizyon hizmetleri ile vinçlerinizin çalışma ömrünü tekrar yenileyerek atıl kullanımdaki vinçlerinizi tekrar hayata döndürüyoruz. En zorlu koşullarla karşılaşmış konstrüksiyonlarınızı tamamen sıfırlayarak yeni bir vince en yakın çözüm odağı ile genel revizyon ve modernizasyon gibi konularda çözüm ortağınız oluyoruz. Ayrıca değişen hol genişliğiniz ve tonaj artırma gibi konularda uygun mühendislik çözümleri ile vinçlerinize yeni konstrüksiyon tasarımı yaparak uygun iskelet yapısına ve istenilen boya dönüştürülebilmektedir.

 

PERİYODİK BAKIM

Makine mühendisleri odasınca belirlenen standartlar ile çalışma ve sosyal Güvenlik Bakanlığı denetim ve yönergelerince belirlenen şartlara bağlı olarak yapılması gereken fenni muayeneler ve periyodik kontroller firmamızca yapılmakta olup , gerek vincinizin ömrü gerekse personel iş güvenliği unsurları aysan güvencesi altında takip ve kontrol edilmektedir. Kontroller arıza ve duruşları minimize etmekle beraber olası arızalarada 7/24 hizmet veren servisimizce en hızlı çözüm sağlanmaktadır.

PANO İMALAT

Aysan  vinç  deneyimli ve konusunda uzman kadrosu ile vinç panoları, otomasyon sistemleri, özel makine projelendirme ve PLC ile kontrol otomasyonu gibi konularda hizmet verebilmektedir. Anti-sway sistemi uygulamaları ve yük analizi gibi konularda deneyimli mühendis kadromuz ile işletme ve sistemlerinize çözüm ortağınız olarak destek verebilmekteyiz. Tamamen projeli ve numaralandırılmış kablolama sistemi ile üretilen panolarımız üstün standartlara sahip uygulamalarımız ile teknoloji ve görselde fark yaratmaktadır. Tamamen portatif Plug-in soket sistemi sayesinde panolarımız kolayca sistemden ayırılabilmekte ve istenilen müdahale daha kolay ve daha hızlı yapılabilmektedir.

7/24 SERVİS DESTEĞİ

Vaktin herşeyden daha değerli olduğu günümüz şartlarında, işletmelerde duruşlarınıza hızlı müdahale gerektiren sistemler için özellikle vardiyalı sistemlerde üretim akışınızı etkilemeden vinç ve makineleriniz için çalışma saatleri dışanda hizmet verebilen yetkin dönüşümlü kadromuz ile en hızlı şekilde 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. ihtiyaç duyduğunuz her an eğitimli ve deneyimli kadromuz vede acil ihtiyaç duyulabilecek malzemeler ve tam teçhizat ile donatılmış servis araçlarımız ile makine ve sistemlerinize en etkin ve en hızlı çözümü sağlayabilmekteyiz.

 

Bize Ulaşın

MERKEZ OFİS
Cumhuriyet Bulvarı Dumankaya Cadde Residence A Blok Kat :5  No:55 Yenişehir Pendik
Tel       : 0 (850) 227 08 55
Tel       : 0 (216) 394 13 36
Satış   : 0 (532) 456 48 18
Servis : 0 (549) 400 77 24
 
İSTANBUL SERVİS
Orhanlı Mahallesi Karadeniz Caddesi Taurgut Reis Sanayi Sitesi B1 Blok No:5 Tuzla / İSTANBUL
Tel     : 0 (216) 394 13 56
Email : Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

FABRİKA
Organize Sanayi Bölgesi Organize Sanayi Yolu Kdz. Ereğli ZONGULDAK
Tel     : 0 (549) 394 13 56
Email :Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.