Aysan Vinç ve Makine San. Tic. Ltd Şti.

Çağrı Merkezi : 0 850 227 08 55   //   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

KALDIRMA GRUPLARI; DIN 15401 Dövme çelikten üretilmiş kanca gagası minimum kopma katsayısı 5 ve kopma mukavemeti 200kg/mm2 kopma mukavemetli çelik halat ve standart hale getirilmiş emniyet switch sistemleri ile güvenlik ön plana çıkarılmıştır. St52 çekme borudan özel imal edilen sarma tamburu ve 55-60 HRC sertliğe ulaştırılmış sementasyon çeliğinden imal edilmiş aktar dişlileri ile kaldırma ömrü ve mukavemeti maksimum seviyelere ulaştırılmıştır.

ÇİFT KİRİŞ GEZER KÖPRÜLÜ VİNÇLER
Aysan vinç yüksek emniyet ve çalışma sınıflarına sahip ve FEM 9.511/86 ve ISO 4301/88 sınıflarına uygun 10 ton ile 60 ton kapasiteler arasında kedi arabalı çift kiriş gezer köprülü vinç konstrüksiyonu ve kaldırma grubu  üretebilmektedir.

TEK KİRİŞ GEZER KÖPRÜLÜ VİNÇLER
Aysan vinç yüksek emniyet ve çalışma sınıflarına sahip ve FEM 9.511/86 ve ISO 4301/88 sınıflarına uygun 1 ton ile 10 ton kapasiteler arasında monoray kedi arabalı vinç köprüsü ve kaldırma grubu üretebilmektedir.

PORTAL VİNÇLER : IP 55 sınıflandırma ile 0,5 ile 60 ton Kapasiteler arasında imalatını gerçekleştirdiğimiz portal vinçlerimiz ile açık saha uygulamalarınızda ideal çözümler sunuyoruz. Genellikle mermercilik , demir çelik , haddeleme , inşaat ve çelik konstrüksiyon ile ilgili sektörlerde özellikle açık alanlarda depolama , taşıma , yükleme ve buna benzer işlerde kullanılabilen bir vinç türüdür. Zemine döşenen raylar üzerinde hareket eden vinç toplam dört ayağa sahiptir. Tek kiriş ve çift kiriş köprülü olarak imal edilebilir. Kaldırma grubu , portal yürüyüş grubu , köprü grubu ve ayaklar olmak üzere dört ana guruptan oluşmaktadır. Bu vinçlerin yürüyüş yollarının elektrik tesisatı dört değişik tarzda yapılabil- mektedir. Bunlar ; Kablo arabalı besleme sistemi , kablo tamburu besleme sistemi , kapalı bara ve açık bara besleme sistemleridir.


►  ÇİFT KİRİŞLİ PORTAL VİNÇLER

►  MONORAY PORTAL VİNÇLER

►  PORTAFOLU  VİNÇLER

►  YARI(TOPAL) PORTAL VİNÇLER

►  KUYU PORTALLARI

►  GEZER PORTALLAR

►  PERGEL VİNÇLER

►  TRANSFER ARABALARI


TRANSFER ARABALARI Genellikle çelik ve mermer gibi ağır ürünlerin imalat ve stok alanlarında birden fazla vinç holünün yada kapalı bölümlerin birbirleri arasında ürün aktarı için en ideal ve en hesaplı çözüm yoludur. Aysan vinç istenilen ölçü ve kapasitede transfer arabalarını gerekli emniyette ve üstün kalite standartlarında üretebilmektedir.


PERGEL VİNÇLER Yükseklik ve alanın kısıtlı olduğu genellikle makine ve techizat besleme ünitelerinde tercih edilen yardımcı kaldırma ekipmanlarıdır. monoray caraskal veya vinçlerle kaldırma yapabildiği gibi motorlu veya şaryo arabalı olarak istenilen şekilde kullanılabilmektedir. Aysan vinç kolonlu ve duvara monte olarak 100 kg ile 15.000 kg kapasiteler arasında istenilen yükseklikte pergel vinç üretimi yapabilmektedir.

Bize Ulaşın

MERKEZ OFİS
Cumhuriyet Bulvarı Dumankaya Cadde Residence A Blok Kat :5  No:55 Yenişehir Pendik
Tel       : 0 (850) 227 08 55
Tel       : 0 (216) 394 13 36
Satış   : 0 (532) 456 48 18
Servis : 0 (549) 400 77 24
 
İSTANBUL SERVİS
Orhanlı Mahallesi Karadeniz Caddesi Taurgut Reis Sanayi Sitesi B1 Blok No:5 Tuzla / İSTANBUL
Tel     : 0 (216) 394 13 56
Email : Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

FABRİKA
Organize Sanayi Bölgesi Organize Sanayi Yolu Kdz. Ereğli ZONGULDAK
Tel     : 0 (549) 394 13 56
Email :Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.